

Samsung Galaxy A8 2018 Dual A530FD (2018) 3GB / 32GB Mobiltelefon, fekete, használt
Ár: 22 990 Ft
(22 990 Ft +áfa)A Samsung Galaxy A530FD, más néven Galaxy A8 (2018), 5,6 hüvelykes Super AMOLED kijelzõvel és Exynos 7885 chippel rendelkezik. 4 GB RAM és 32/64 GB belsõ tárhely áll rendelkezésre. Két hátlapi kamera (16 MP fõ, 8 MP széles látószögû), 16 MP elõlapi kamera. 3000 mAh-s akkumulátorral és USB-C töltésse
Bővítési lehetőségek
Készlet info:
- Elérhetőség: Azonnal átvehető
- Ebből a termékből: 2 db
Szállítási információk
- 14 napos elállás
| Állapot | A Minusz kategória |
|---|---|
| Kijelző mérete | 5.6 " |
| Kijelző tulajdonságok | Amoled |
| Akkumulátor állapota | Jó akku |
| Memória mérete ( GB ) | 3GB |
| HÁTTÉRTÁR MÉRETE | 32GB |
| Állapot megjegyzések | Normál állapot |
| Kijelző állapota | Karcmentes |
| Keret állapota | ütött kopott |
| Szín | Fekete |
| Garancia idő | 6 hónap |
| Tartozékok | Töltökábel |
| Töltő csatlakozó | Type-c |
| Töltőfej van a csomagban? | 1 |
| Condition | Used |

Fizetésnél kérje az ingyenes adattörlő kódot adatainak biztonsága érdekében! A Kormány döntése alapján a kereskedő minden tartós adathordozó termék vásárlásakor köteles ingyenes adattörlő kódot biztosítani. További információk a Nemzeti Média- és Hírközlési Hatóság honlapján: https://nmhh.hu/veglegestorles">