

Samsung Galaxy A71 128GB 6GB RAM Dual (A715F) Használt Mobiltelefon, Kék
Ár: 45 000 Ft
(45 000 Ft +áfa)A Samsung Galaxy A71 128GB 6GB RAM Dual (modell: A715F) egy kiváló középkategóriás okostelefon. 6,7 hüvelykes Super AMOLED kijelzõje élénk színeket és éles részleteket nyújt. A négy hátlapi kamerája között található egy 64 MP-es fõkamera, egy 12 MP-es ultra-széles látószögû, egy 5 MP-es mélységérzékelõ és egy 5 MP-es makrókamera. Az elõlapi kamera 32 MP-es. A Snapdragon 730 processzor és 6 GB RAM sima és hatékony mûködést biztosít. A 128 GB-os belsõ tárhely tovább bõvíthetõ microSD kártyával. Az 4500 mAh-es akkumulátor hosszú üzemidõt biztosít, és a 25W-os gyorstöltés gyorsan újratölthetõ. Összességében a Galaxy A71 erõs teljesítményt és fejlett funkciókat kínál mindennapi használatra.
Bővítési lehetőségek
Készlet info:
- Elérhetőség: Azonnal átvehető
- Ebből a termékből: 1 db
Szállítási információk
- 14 napos elállás
| Állapot | |
|---|---|
| Kijelző mérete | 6.7 " |
| Kijelző tulajdonságok | Amoled |
| Memória mérete ( GB ) | 6GB |
| HÁTTÉRTÁR MÉRETE | 128GB |
| Szín | Kék |
| Tartozékok | Töltökábel |
| Töltő csatlakozó | Type-c |
| Töltőfej van a csomagban? | 0 |
| Condition | Used |

Fizetésnél kérje az ingyenes adattörlő kódot adatainak biztonsága érdekében! A Kormány döntése alapján a kereskedő minden tartós adathordozó termék vásárlásakor köteles ingyenes adattörlő kódot biztosítani. További információk a Nemzeti Média- és Hírközlési Hatóság honlapján: https://nmhh.hu/veglegestorles">