
Samsung Galaxy A52s 5G 128GB 6GB RAM Dual (A528) Mobiltelefon, fekete
Ár: 45 000 Ft
(45 000 Ft +áfa)A Samsung Galaxy A52s 5G (A528) egy modern és teljesítménycentrikus mobiltelefon. 6,5 hüvelykes Super AMOLED kijelzõje élénk és részletgazdag képeket nyújt. A Snapdragon 778G chipset és 6 GB RAM biztosítja a zökkenõmentes futást. A 128 GB belsõ tárhely elég helyet biztosít az alkalmazásoknak és fájloknak. Négy hátlapi kamera (64 MP fõ, 12 MP ultranagy látószögû, 5 MP mélységélesség, 5 MP makró) és egy 32 MP elõlapi kamera segít kiváló minõségû fotók és videók készítésében. A 4500 mAh-s akkumulátor hosszú üzemidõt biztosít, és a 25W-os gyorstöltés lehetõvé teszi a gyors feltöltést. A NFC támogatás pedig kényelmes fizetést tesz lehetõvé.
Bővítési lehetőségek
Készlet info:
- Elérhetőség: Azonnal átvehető
- Ebből a termékből: 1 db
Szállítási információk
- 14 napos elállás
| Állapot | A kategória |
|---|---|
| Kijelző mérete | 6.5 " |
| Kijelző tulajdonságok | Amoled |
| Memória mérete ( GB ) | 6GB |
| HÁTTÉRTÁR MÉRETE | 128GB |
| Állapot megjegyzések | Makulátlan állapotú |
| Szín | Fekete |
| Garancia idő | 6 hónap |
| Tartozékok | Töltökábel |
| Töltő csatlakozó | Type-c |
| Töltőfej van a csomagban? | 0 |
| Condition | Used |

Fizetésnél kérje az ingyenes adattörlő kódot adatainak biztonsága érdekében! A Kormány döntése alapján a kereskedő minden tartós adathordozó termék vásárlásakor köteles ingyenes adattörlő kódot biztosítani. További információk a Nemzeti Média- és Hírközlési Hatóság honlapján: https://nmhh.hu/veglegestorles">