
Samsung Galaxy A32 5G 128GB 4GB RAM Dual (A326F) Fekete Használt Mobiltelefon
Ár: 42 000 Ft
(42 000 Ft +áfa)
Kijelző:
6,5 hüvelykes TFT érintőképernyő
Felbontás: 720 x 1600 képpont
Képarány: 20:9
Chipkészlet: MediaTek Dimensity 720 5G
CPU: Octa-core (2x2.0 GHz Cortex-A76 & 6x2.0 GHz Cortex-A55)
GPU: Mali-G57 MC3
Memória:
RAM: 4 GB,
Belső tárhely: 128 GB
MicroSD bővíthetőség: igen, külön kártyahely
Kamera:
Hátsó kamerák: 48 MP főkamera, 8 MP ultra-széles látószögű kamera, 5 MP mélységérzékelő kamera, 2 MP makrókamera
Előlapi kamera: 13 MP
Akku:
Kapacitás: 5000 mAh
Gyorstöltés: 15W
Egyéb:
Operációs rendszer: Android 11, One UI 3.1
Ujjlenyomat-olvasó: oldalsó, beépített a gombba
Kapcsolódás: 5G, Wi-Fi 802.11 a/b/g/n/ac, Bluetooth 5.0, NFC
Méretek: 164.2 x 76.1 x 9.1 mm
Súly: kb. 205 g
Bővítési lehetőségek
Készlet info:
- Elérhetőség: Azonnal átvehető
- Ebből a termékből: 1 db
Szállítási információk
- 14 napos elállás
| Állapot | |
|---|---|
| Kijelző mérete | 6.5 " |
| Kijelző tulajdonságok | Tft |
| Memória mérete ( GB ) | 4GB |
| HÁTTÉRTÁR MÉRETE | 128GB |
| Állapot megjegyzések | Kisebb karcok és sok apró pontszerű pötty a hátlapon, több hajszálkarc és egy két karc a kijelzőn |
| Szín | Fekete |
| Garancia idő | 6 hónap |
| Tartozékok | Töltökábel |
| Töltő csatlakozó | Type-c |
| Töltőfej van a csomagban? | 0 |
| Condition | Used |

Fizetésnél kérje az ingyenes adattörlő kódot adatainak biztonsága érdekében! A Kormány döntése alapján a kereskedő minden tartós adathordozó termék vásárlásakor köteles ingyenes adattörlő kódot biztosítani. További információk a Nemzeti Média- és Hírközlési Hatóság honlapján: https://nmhh.hu/veglegestorles">