Használt iphone elérhető áron – Webshop és üzlet Budapesten
Ár:69 990 Ft
(69 990 Ft +áfa)Az iPhone 11 (64GB, fekete) kiváló minõségû telefon, mely 6,1 hüvelykes Liquid Retina HD kijelzõvel és A13 Bionic chippel rendelkezik. Két hátlapi kamera (12 MP széles látószögû és ultra széles látószögû) lehetõvé teszi kiváló minõségû fotók és videók készítését. Az elõlapi TrueDepth kamera pedig tökéletesen megfelel az arcfelismeréshez és a szelfikhez. Az iOS operációs rendszerrel felszerelt telefon kiemelkedõ teljesítményt és sokoldalúságot nyújt a mindennapi használat során.
| Állapot | A kategória |
|---|---|
| HÁTTÉRTÁR MÉRETE | 64GB |
| Szín | Fekete |
| Akkumulátor állapota | 92%,100% |
| Kijelző mérete | 6.1" |
| Töltő csatlakozó | lightning |
Ár:255 000 Ft
(255 000 Ft +áfa)Phone 15 Pro Max 256 GB 5G – használt kék Apple mobiltelefon. 6,7″ Super Retina XDR OLED kijelző ProMotion technológiával, A17 Pro chip, profi tripla kamera, 5G-kapcsolat, egész napos akkuidő és Dual SIM/eSIM támogatás. Prémium teljesítmény és nagy tárhely kompromisszumok nélkül.
| Állapot | A Minusz kategória |
|---|---|
| HÁTTÉRTÁR MÉRETE | 256GB |
| Szín | sötétkék |
| Akkumulátor állapota | 89% |
| Kijelző mérete | 6.7"" |
| Töltő csatlakozó | Type C |
Ár:34 990 Ft-tól
(34 990 Ft +áfa)Váltson Apple minőségre kedvező áron a használt iPhone SE (2020) modellel! Ez a fekete, 64 GB-os okostelefon az iPhone 11-ből ismert A13 Bionic chip erejét rejti egy kompakt, 4,7 hüvelykes házban. A Touch ID ujjlenyomat-olvasó, a vezeték nélküli töltés és a kiváló 12 MP-es kamera garantálja a modern élményt, miközben a telefon kényelmesen elfér egy kézben is. Ideális választás mindenkinek, aki megbízható teljesítményt keres tartós, prémium kivitelben, megfizethető áron. Főbb jellemzők: Processzor: A13 Bionic chip – villámgyors működés minden helyzetben. Kijelző: 4,7" Retina HD panel True Tone technológiával. Biztonság: Touch ID a gyors és biztonságos ujjlenyomat-alapú azonosításhoz. Kamera: 12 MP-es főkamra Portré móddal és 4K videórögzítéssel. Extrák: Apple Pay (NFC), IP67-es vízállóság, vezeték nélküli töltés. Állapot: Használt, alaposan tesztelt, megbízható Apple minőség. Hálózat: Kártyafüggetlen, Dual SIM támogatás (Nano-SIM és eSIM).
| Állapot | B kategória,A Minusz kategória,A kategória |
|---|---|
| HÁTTÉRTÁR MÉRETE | 64GB |
| Szín | Fekete |
| Akkumulátor állapota | 87%,86%,84% |
| Kijelző mérete | 4.7" |
| Töltő csatlakozó | lightning |
Ár:39 990 Ft
(39 990 Ft +áfa)Az iPhone SE (2020) egy kompakt és erõteljes telefon, 4,7 hüvelykes Retina HD kijelzõvel és A13 Bionic chip-pel. 12 MP-es iSight kamerája és Portré móddal rendelkezõ elõlapi kamerája kiváló minõségû fotókat és videókat készít. Az ujjlenyomat-azonosítással rendelkezõ Home gomb és a Touch ID biztonságos felhasználást biztosít. A telefon 4K videofelvételt és vezeték nélküli töltést is támogat. iOS rendszert futtat, mely lehetõvé teszi a legújabb funkciók és alkalmazások használatát.
| Állapot | B kategória |
|---|---|
| HÁTTÉRTÁR MÉRETE | 64GB |
| Szín | piros |
| Akkumulátor állapota | 89% |
| Kijelző mérete | 4.7" |
| Töltő csatlakozó | lightning |
Ár:55 990 Ft-tól
(55 990 Ft +áfa)Az iPhone SE (2022) egy kompakt telefon, 4,7 hüvelykes Retina HD kijelzõvel és A15 Bionic chip-pel. Kiváló minõségû 12 MP-es fõkamerája és 7 MP-es elõlapi kamerája van. Támogatja a 5G hálózatot, vezeték nélküli töltést és Touch ID-t. iOS 15 rendszert futtat, így élvezhetõek a legfrissebb funkciók.
| Állapot | A Minusz kategória |
|---|---|
| HÁTTÉRTÁR MÉRETE | 64GB |
| Szín | Fekete |
| Akkumulátor állapota | 92%,100 |
| Kijelző mérete | 4.7" |
| Töltő csatlakozó | lightning |
Ár:49 900 Ft
(49 900 Ft +áfa)Az iPhone XR (64GB, fekete) egy kiváló minõségû mobiltelefon, mely 6,1 hüvelykes Liquid Retina HD kijelzõvel és A12 Bionic chippel rendelkezik. Az 12 MP-es kamera kiváló minõségû fotókat és 4K videókat készít. Az arcfelismerésnek köszönhetõen az eszköz biztonságos és gyors feloldást biztosít. Az iOS operációs rendszerrel felszerelt telefon kiemelkedõ teljesítményt és sokoldalúságot nyújt mindennapi használatra.
| Állapot | A Minusz kategória, |
|---|---|
| HÁTTÉRTÁR MÉRETE | 64GB |
| Szín | Fekete |
| Akkumulátor állapota | 97%,90%,89% |
| Kijelző mérete | 6.1" |
| Töltő csatlakozó | lightning |
Ár:59 900 Ft
(59 900 Ft +áfa)Phone XS 64GB Black – használt, kiváló minőségű Apple okostelefon. 5.8" Super Retina OLED kijelző, A12 Bionic chip, 12 MP duál kamera portré móddal, Face ID, gyors- és vezeték nélküli töltés. Elegáns, gyors és megbízható választás kedvező áron.
| Állapot | A kategória |
|---|---|
| HÁTTÉRTÁR MÉRETE | 64GB |
| Szín | Fekete |
| Akkumulátor állapota | 85% |
| Kijelző mérete | 5.8" |
| Töltő csatlakozó | lightning |