


iPad Air 4. Gen 2020 (Wi-Fi+Cellular 256GB Zöld, Használt
Utolsó ismert ár: 133 850 Ft
Az iPad Air (4. gen) egy 2020-as modell, mely 10.9 hüvelykes Liquid Retina kijelzővel, A14 Bionic chip-pel és Touch ID-vel rendelkezik. A Wi-Fi+Cellular verzió 256GB tárhellyel és világos zöld színben elérhető. Kompakt mérete és erős teljesítménye miatt kiváló választás mindennapi használatra, munkára és szórakozásra egyaránt.
Készlet info:
- Elérhetőség: Nincs készleten
- Készleten: Nincs készleten
Szállítási információk
- 14 napos elállás
| Állapot | |
|---|---|
| Csatlakozó | Type-c |
| Csomagban van kábel ? | 1 |
| Kijelző mérete | 10.9 " |
| Garancia idő | 6 hónap |
| HÁTTÉRTÁR MÉRETE | 256GB |
| SIM KÁRTYA FOGLALAT | CELLULAR (LTE ) +eSIM |
| Töltő csatlakozója | Type-c |
| Szín | Világos zöld |
| Memória mérete ( GB ) | 4GB |
| Condition | Used |

Fizetésnél kérje az ingyenes adattörlő kódot adatainak biztonsága érdekében! A Kormány döntése alapján a kereskedő minden tartós adathordozó termék vásárlásakor köteles ingyenes adattörlő kódot biztosítani. További információk a Nemzeti Média- és Hírközlési Hatóság honlapján: https://nmhh.hu/veglegestorles">