Használt Ipad Air Budapesten - Vásárolj Online vagy Üzletünkben- GSMZóna
Ár:39 990 Ft
(31 488 Ft +áfa)Az iPad Air 2 Wi-Fi 32GB Space Gray egy könnyû és vékony tablet kiváló teljesítménnyel. Az Apple A8X chip és a M8 motion coprocessor gyors és hatékony mûködést biztosít. A 9,7 hüvelykes Retina kijelzõ éles és részletgazdag képet nyújt. A 8 MP-es iSight kamera és a 1,2 MP-es FaceTime HD kamera kiváló minõségû fotókat és videókat készít. A tablet 32 GB belsõ tárhellyel rendelkezik, így sok tartalom tárolható rajta. Az iOS 15,7 rendszerrel fut, és rengeteg alkalmazás érhetõ el az App Store-ból. Összességében az iPad Air 2 Wi-Fi 32GB Space Gray egy kiváló választás mindennapi használatra és szórakozásra.
| Állapot | A kategória |
|---|---|
| Kijelző mérete | 9.7" |
| Memória mérete ( GB ) | 2GB |
| HÁTTÉRTÁR MÉRETE | 32GB |
| Szín | Space Gray |
| Akkumulátor állapota | 98% |
| SIM KÁRTYA FOGLALAT | CELLULAR |
| Töltő csatlakozója | lighthing |
Ár:43 990 Ft
(34 638 Ft +áfa)Az iPad Air 2 Wi-Fi 32GB Space Gray egy könnyû és vékony tablet kiváló teljesítménnyel. Az Apple A8X chip és a M8 motion coprocessor gyors és hatékony mûködést biztosít. A 9,7 hüvelykes Retina kijelzõ éles és részletgazdag képet nyújt. A 8 MP-es iSight kamera és a 1,2 MP-es FaceTime HD kamera kiváló minõségû fotókat és videókat készít. A tablet 32 GB belsõ tárhellyel rendelkezik, így sok tartalom tárolható rajta. Az iOS 15,7 rendszerrel fut, és rengeteg alkalmazás érhetõ el az App Store-ból. Összességében az iPad Air 2 Wi-Fi 32GB Space Gray egy kiváló választás mindennapi használatra és szórakozásra.
| Állapot | A kategória |
|---|---|
| Kijelző mérete | 9.7" |
| Memória mérete ( GB ) | 2GB |
| HÁTTÉRTÁR MÉRETE | 64GB |
| Szín | Space Gray |
| Akkumulátor állapota | 93% |
| SIM KÁRTYA FOGLALAT | CELLULAR |
| Töltő csatlakozója | lighthing |