Használt Ipad Pro Budapesten - Vásárolj Online vagy Üzletünkben
iPad Pro 12.9 1. Gen 2015 (Wi-Fi+Cellular 256GB space gray, HASZNÁLT
Ár:69 990 Ft
(55 110 Ft +áfa)Az iPad Pro 12.9 (1. generáció, 2015) egy megbízható és teljesítménycentrikus tablet, amely Wi-Fi és mobilkapcsolattal is rendelkezik. A 12,9 hüvelykes Retina kijelzõ élénk és részletgazdag képeket nyújt. A 256 GB belsõ tárhely elegendõ helyet biztosít az adatoknak és alkalmazásoknak. Az Apple A9X chipje hatékony teljesítményt és sebességet biztosít a mindennapi felhasználáshoz. A Space Gray színû, elegáns kivitelû készülék ideális választás mind munkához, mind szórakozáshoz.
| Kijelző méretei | 12.9" |
|---|---|
| Memória mérete ( GB ) | 4GB |
| HÁTTÉRTÁR MÉRETE | 256GB |
| Szín | Space Gray |
| Akkumulátor állapota | 96% |
| SIM KÁRTYA FOGLALAT | CELLULAR |
| Állapot | A Minusz kategória |
| Töltő csatlakozó | lightning |