
iPad 7. Gen 10.2 2019 Wi-Fi 32GB Space Gray
Ár: 75 000 Ft
(75 000 Ft +áfa)Az iPad 7. generáció (2019) egy megbízható tablet, 10,2 hüvelykes Retina kijelzõvel. A10 Fusion chipje gyors teljesítményt biztosít, míg a 32GB belsõ tárhely elegendõ helyet kínál az alkalmazásoknak és fájloknak. Ideális választás mindennapi felhasználásra.
Készlet info:
- Elérhetőség: Azonnal átvehető
- Ebből a termékből: 1 db
Szállítási információk
- 14 napos elállás
| Akkumulátor állapota | 80% |
|---|---|
| Kijelző méretei | 10.2 " |
| Állapot | C kategória |
| HÁTTÉRTÁR MÉRETE | 32GB |
| Memória mérete ( GB ) | 3GB |
| SIM KÁRTYA FOGLALAT | . |
| Kijelző állapota | HÁTSÓ KAMERA NEM MÜKÖDIK !!! |
| Garancia idő | 6 hónap |
| Töltő csatlakozója | Lighthing |
| Tartozékok | Töltökábel |
| Töltőfej van a csomagban? | 0 |
| Szín | Sötétszürke |
| Condition | Used |

Fizetésnél kérje az ingyenes adattörlő kódot adatainak biztonsága érdekében! A Kormány döntése alapján a kereskedő minden tartós adathordozó termék vásárlásakor köteles ingyenes adattörlő kódot biztosítani. További információk a Nemzeti Média- és Hírközlési Hatóság honlapján: https://nmhh.hu/veglegestorles">