Használt Ipad Budapesten - Vásárolj Online vagy Üzletünkben- GSMZóna
Ár:185 000 Ft
(185 000 Ft +áfa)Az Apple iPad 11 (A16) 64GB Wi-Fi + Cellular modell erős A16 Bionic chipet, lenyűgöző 11” Liquid Retina kijelzőt, 5G támogatást és 10 órás üzemidőt kínál. Ideális tanuláshoz, munkához és kreatív feladatokhoz. Kompatibilis az Apple Pencil (2. gen) és Magic Keyboard kiegészítőkkel – mindezt vékony, prémium alumínium házban.
| Kijelző méretei | 11" |
|---|---|
| HÁTTÉRTÁR MÉRETE | 64GB |
| Memória mérete ( GB ) | 6GB |
| Szín | Pink |
| Akkumulátor állapota | 100% 3 töltés |
| SIM KÁRTYA FOGLALAT | eSIM |
| Állapot | A Minusz kategória |
| Töltő csatlakozója | type-c |
Ár:114 990 Ft
(114 990 Ft +áfa)Apple iPad 10. generáció (2022) 10,9″ 256 GB Wi-Fi + Cellular – szürke, használt. Liquid Retina kijelző, erős A14 Bionic chip, bőséges tárhely és mobilinternet-támogatás. USB-C csatlakozó, dual kamera, hosszú akkuidő. Ideális tanuláshoz, munkához, böngészéshez és videónézéshez. Nagy, éles kijelző tartalomfogyasztáshoz Mobilinternet bármikor, SIM-kártyával Erős processzor és nagy tárhely Jó fényképező és videóhívás funkciók
| Kijelző méretei | 10.9" |
|---|---|
| HÁTTÉRTÁR MÉRETE | 256GB |
| Memória mérete ( GB ) | 4GB |
| Szín | Szürke |
| Akkumulátor állapota | 100% |
| SIM KÁRTYA FOGLALAT | CELLULAR 5G |
| Állapot | A Minusz kategória |
| Töltő csatlakozója | type-c |
Ár:100 000 Ft
(78 740 Ft +áfa)Az Apple iPad 10. generáció (2022) 10,9 hüvelykes Liquid Retina kijelzővel, gyors A14 Bionic processzorral és 64 GB tárhellyel érkezik, Wi-Fi kapcsolattal. A modern, pink színű kivitel elegáns megjelenést ad, miközben a teljesítmény és a sokoldalúság ideálissá teszi munkához, tanuláshoz és szórakozáshoz egyaránt. Használt, ellenőrzött állapotban, megbízható választás kedvező áron.
| Kijelző méretei | 10.9" |
|---|---|
| HÁTTÉRTÁR MÉRETE | 64GB |
| Memória mérete ( GB ) | 4GB |
| Szín | silver |
| Akkumulátor állapota | 100 |
| SIM KÁRTYA FOGLALAT | - |
| Állapot | Új Állapot |
| Töltő csatlakozója | lighthing |
Ár:100 000 Ft
(100 000 Ft +áfa)Az Apple iPad 10. generáció (2022) 10,9 hüvelykes Liquid Retina kijelzővel, gyors A14 Bionic processzorral és 64 GB tárhellyel érkezik, Wi-Fi kapcsolattal. A modern, pink színű kivitel elegáns megjelenést ad, miközben a teljesítmény és a sokoldalúság ideálissá teszi munkához, tanuláshoz és szórakozáshoz egyaránt. Használt, ellenőrzött állapotban, megbízható választás kedvező áron.
| Kijelző méretei | 10.9" |
|---|---|
| HÁTTÉRTÁR MÉRETE | 64GB |
| Memória mérete ( GB ) | 4GB |
| Szín | Kék |
| SIM KÁRTYA FOGLALAT | - |
| Töltő csatlakozója | lighthing |
Ár:75 000 Ft
(75 000 Ft +áfa)Az iPad 7. generáció (2019) egy megbízható tablet, 10,2 hüvelykes Retina kijelzõvel. A10 Fusion chipje gyors teljesítményt biztosít, míg a 32GB belsõ tárhely elegendõ helyet kínál az alkalmazásoknak és fájloknak. Ideális választás mindennapi felhasználásra.
| Kijelző méretei | 10.2" |
|---|---|
| HÁTTÉRTÁR MÉRETE | 32GB |
| Memória mérete ( GB ) | 3GB |
| Szín | Sötétszürke |
| Akkumulátor állapota | 80% |
| SIM KÁRTYA FOGLALAT | . |
| Állapot | C kategória |
| Töltő csatlakozója | lighthing |
Ár:69 990 Ft
(69 990 Ft +áfa)Az iPad 7. generáció (2019) egy megbízható tablet, 10,2 hüvelykes Retina kijelzõvel. A10 Fusion chipje gyors teljesítményt biztosít, míg 128GB belsõ tárhely elegendõ helyet kínál az alkalmazásoknak és fájloknak. Ideális választás mindennapi felhasználásra. Pencil 1 támogatással.
| Kijelző méretei | 10.2" |
|---|---|
| HÁTTÉRTÁR MÉRETE | 128GB |
| Memória mérete ( GB ) | 3GB |
| Szín | Roze gold |
| Akkumulátor állapota | 88% |
| SIM KÁRTYA FOGLALAT | CELLULAR (LTE ) +eSIM |
| Állapot | A kategória |
| Töltő csatlakozója | lighthing |