Használt iMac elérhető áron – Webshop és üzlet Budapesten
Apple iMac 18,2 21.5" 4K Mid 2017 ( A2116 ) Core i5-7400 3.00 16GBGB RAM/ 480GB SSD Radeon Pro 555X/2GB , Használt
Ár:129 990 Ft
(102 354 Ft +áfa)Az Apple iMac 21,5″ Retina 4K (Mid 2017) erőteljes Intel Core i5-7400 processzorral, 16 GB DDR4 RAM-mal, 480 GB SSD-vel és dedikált Radeon Pro 555X 2 GB grafikus kártyával érkezik. A 4096×2304 felbontású, P3 színtérrel rendelkező kijelző filmes vizuális élményt nyújt. Nagy teljesítményű, kompakt, multifunkciós asztali gép kreatív feladatokra és mindennapi használatra.
| Kijelző mérete | 21.5"" |
|---|---|
| Kijelző felbontása | 4k |
| Processzor típus | i5 7. generáció |
| Merevlemez típusa | SSD (2.5") |
| Memória mérete ( GB ) | 16GB |
| HÁTTÉRTÁR MÉRETE | 480GB |
| Video vezérlő | Radeon Pro 555X/2GB |
| Állapot | B kategória |