
Dell Latitude 5580 - 15.6" FHD i5-6440HQ, 8GB, 256GB SSD, Win11 Prof - Fekete , használt Notebook
Ár: 84 990 Ft
(66 921 Ft +áfa)Dell Latitude 5580 – 15,6″ HD laptop, Intel Core i5-6440HQ 4 MAGOS, 8GB RAM, 256GB SSD, Windows 11 Pro, fekete – használt. Megbízható üzleti teljesítmény irodai feladatokra, böngészésre és mindennapi használatra. Gyors indulás, SSD gyorsaság, stabil kapcsolat és sokféle csatlakozó a mindennapi munkához.
Készlet info:
- Elérhetőség: Azonnal átvehető
- Ebből a termékből: 1 db
Szállítási információk
- 14 napos elállás
| Processzor típus | Intel i5-6440HQ 4magos |
|---|---|
| Kijelző mérete | 15.6 " |
| Kijelző felbontása | Full HD |
| Merevlemez mérete | 256 GB |
| Memória mérete ( GB ) | 8GB |
| A termék jellege | Notebook |
| Állapot | A kategória |
| Állapot megjegyzések | Szép állapot |
| Billentyűzet háttérvilágítás | 0 |
| Memória foglalatok száma | 2 db |
| Merevlemez típusa | SSD (M.2 SATA) |
| Akkumulátor állapota | 75% |
| Optikai meghajtó | Nincs |
| Operációs Rendszer | Win11 Pro |
| Súly | 2.3 kg |
| Billentyüzet kiosztása | EU- MAGYARRA CIMKÉZVE |
| Garancia idő | 12 hónap |
| Condition | Refurbished |

Fizetésnél kérje az ingyenes adattörlő kódot adatainak biztonsága érdekében! A Kormány döntése alapján a kereskedő minden tartós adathordozó termék vásárlásakor köteles ingyenes adattörlő kódot biztosítani. További információk a Nemzeti Média- és Hírközlési Hatóság honlapján: https://nmhh.hu/veglegestorles">