

Apple MacBook Air 2015 13" Intel i5 1.6GHz 8GB / 256G SSD Silver
Utolsó ismert ár: 62 992 Ft
Készlet info:
- Elérhetőség: Nincs készleten
- Készleten: Nincs készleten
Szállítási információk
- 14 napos elállás
| Kijelző mérete | 13" " |
|---|---|
| Kijelző tulajdonságok | TFT-panel |
| Kijelző felbontása | 1440x900 |
| Processzor típus | Intel i5-5250U 1.6Ghz |
| Memória mérete ( GB ) | 8GB |
| HÁTTÉRTÁR MÉRETE | 256GB |
| Merevlemez típusa | SSD (2.5") |
| Garancia idő | 6 hónap |
| Szín | Ezüst |
| Tartozékok | Töltő+ Töltökábel |
| Töltő csatlakozója | Type-c |
| Töltőfej van a csomagban? | 1 |
| Operációs Rendszer | MacOS |
| Billentyűzet háttérvilágítás | 1 |
| Billentyüzet kiosztása | EU |
| USB port típusa | 2x USB 3.0 port, 1x Thunderbolt 2 port |
| USB portok száma | 2 db |
| Töltő csatlakozó | MAGSAFE 2 |
| Töltő Tipusa | MAGSAFE 2 |
| Optikai meghajtó | Nincs |
| Video vezérlő | HD Graphics 6000 |
| Állapot |

Fizetésnél kérje az ingyenes adattörlő kódot adatainak biztonsága érdekében! A Kormány döntése alapján a kereskedő minden tartós adathordozó termék vásárlásakor köteles ingyenes adattörlő kódot biztosítani. További információk a Nemzeti Média- és Hírközlési Hatóság honlapján: https://nmhh.hu/veglegestorles">